:D

Eaton

Ürün Fotoğrafları

Hidrolik Güç Ünitesi Tasarım ve İmalat

Tasarımı 3D Solidworks ortamında tamamlanan hidrolik güç üniteleri talebinize uygun özelliklerde üretilir. NG25’ten NG5000’e kadar üretim programımızda bulunan hidrolik üniteler yüksek kalitede üretilmektedir

Dünyanın önde gelen hidrolik markalarımız ile firmanızın ihtiyaçlarına uygun, yatırım ve proses maliyetlerinizi azaltan hidrolik projelerle hizmetinizdeyiz.

Firmamızın ürettiği hidrolik üniteler, test işlemi tamamlanarak, 3 aşamalı kalite kontrolünden sonra işletmenize sevke hazır hale gelir. Depar Teknik, İmalatını gerçekleştirdiği her hidrolik ünitede, gerek mühendislik gerekse üretim gücüyle her zaman yanınızdadır.

Hidrolik güç ünitelerimiz iç dış kemipoks epoksi astarlıdır, son kat yine epoksi boya atılarak ağır şartlarda çalışmaya uygun olarak imal edilmektedir. Standart depo ölçülerinde AB Normlarına uygun hidrolik ünite imalatı yapılmaktadır. Depar Teknik, sistemin ihtiyacına uygun, doğru kaynak teknolojisi, yüksek işçilik kalitesi ve mühendislik bilgisiyle uygulamalarınıza değer katmaya devam ediyor.