Hakkımızda

Salon Temilziği

Biz Kimiz;

Hidrolik Pnömatik sektöründeki 15 yıllık tecrübemizle müşterilerimize, hidrolik sistem çözümleri sunmaktayız. Hidrolik-Pnömatik ürün satışı ve satış sonrası destek konularında endüstriyel makina ve sistem üreticilerinin ihtiyaçlarına cevap veren firma olma arzusundayız.

Depar Teknik, endüstriyel uygulamalara yönelik geliştirdiği güvenilir projeleri ve mühendislik hizmeti ile hidrolik sistemlerinize değer katmaktadır.

Hidrolik güç ünitesi, hidrolik blok ve silindir çözümleri ile her zaman yanınızda olan Depar Teknik, en doğru ürün kombinasyonuyla oluşturduğu hidrolik projeleri en uygun koşullarda sizlere sunmayı temel hedef edinmiştir.

Hidrolik uygulamalarımızda Dünya’nın en iyi markaları ile çalışmakta ve en güvenilir ürünleri kullanmaktayız. Talepleriniz doğrultusunda, mühendislik – tasarım, imalat, devreye alma, hidrolik tesisat – montaj ve servis hizmetleri ile yanınızdayız.

Depar Teknik, genç ve dinamik kadrosu ile, başta demir çelik, plastik, geri dönüşüm sektörleri olmak üzere endüstriyel hidrolik uygulamalarında güvenilir çözüm ortağınızdır. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanan, firmanıza özel hidrolik projeler, mevcut hidrolik sistemlerin revizyonları ve yeniden yapılandırılması konusunda tecrübe ve bilgisi ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.